skip to Main Content
Kim Jesteśmy

Centrum Dental Complex powstało w 2006 roku w wyniku połączenia prywatnych, istniejących wiele lat, praktyk stomatologicznych. Dzięki temu możemy zaoferować naszym Pacjentom najwyższy poziom usług oparty na doświadczeniu i wypracowanych metodach leczenia. Jednocześnie w naszej pracy wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia techniki, sprawdzone preparaty oraz wzorujemy się na uznanych na świecie autorytetach. Centrum Dental Complex jest zakładem niepublicznym, jednak dzięki podpisaniu kontraktu z NFZ wychodzimy naprzeciw zróżnicowanym oczekiwaniom naszych Pacjentów.

Dr Krzysztof Karoń stworzył Dental Complex, które jest doskonałym miejscem zapewniającym kompleksowe usługi stomatologiczne. Dbałość o najwyższej jakości materiały oraz najnowsze technologie ma na celu zapewnienie naszym pacjentom poczucia satysfakcji. Dr Krzysztof Karoń jest absolwentem Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Od 1994 r. prowadzi własną Praktykę Stomatologiczną. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe. Odbył liczne szkolenia z zakresu protetyki stomatologicznej i endodoncji; specjalizuje się również w dziedzinie implantologii. Ponadto w naszej Klinice pracuje wykwalifikowany personel medyczny z długoletnim stażem w zawodzie.

Poznaj Nasz Zespół

dr Krzysztof Karoń

protetyka, chirurgia, implantologia

Jest absolwentem Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe. Odbył liczne szkolenia z zakresu protetyki stomatologicznej, endodoncji i implantologii.

dr Paweł Wójtowicz

lekarz stomatolog

Ukończył Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu na Wydziale Lekarsko-Stomatologicznym w 2015 roku. Jest bardzo solidnym, rzetelnym lekarzem. Uwielbia podróże i pływanie.

dr Maciej Kasperek

lekarz stomatolog

Ukończył Uniwersytet Medyczny w Lublinie - Wydział Lekarski z Oddz. Stomatologicznym w 2009 r. Ma wyjątkowe i bardzo skuteczne podejście do najmłodszych pacjentów.

Agnieszka Matuszok

higienistka stomatologiczna

Zofia Jan

higienistka stomatologiczna

Anna Karoń

manager

Back To Top