9 Lip

O nas

(0)

O NAS

Centrum Dental Complex powstało w 2006 roku w wyniku połączenia prywatnych, istniejących wiele lat, praktyk stomatologicznych. Dzięki temu mogliśmy naszym Pacjentom zaoferować najwyższy poziom usług oparty na doświadczeniu i wypracowanych metodach leczenia.

Jednocześnie w naszej pracy wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia techniki, sprawdzone preparaty oraz wzorujemy się na uznanych na świecie autorytetach.

Centrum Dental Complex jest zakładem niepublicznym, jednak dzięki podpisaniu kontraktu z NFZ wychodzimy naprzeciw zróżnicowanym oczekiwaniom naszych Pacjentów.

 

Dr Krzysztof Karoń stworzył Dental Complex, które jest doskonałym miejscem zapewniającym kompleksowe usługi stomatologiczne. Dbałość o najwyższej jakości materiały oraz najnowsze technologie ma na celu zapewnienie naszym pacjentom poczucie satysfakcji.dentysta opole

Dr Krzysztof Karoń jest absolwentem Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecienie. Od 1994 r prowadzi własną Praktykę Stomatologiczną. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe. Odbył liczne szkolenia z zakresu protetyki stomatologicznej, endodoncji oraz specjalizuje się w dziedzinie implantologii.

Lekarze stomatolodzy

  • lekarz stomatolog Krzysztof Karoń
  • lekarz stomatolog Anna Feusette
  • lekarz stomatolog Ewa Jędrosz
  • lekarz stomatolog Zofia Górna – Walczak

Ponadto w naszej Klinice pracuje wykwalifikowany personel medyczny z długoletnim stażem w zawodzie.

 

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

item
dr Krzysztof Karoń
lekarz stomatolog / właściciel
item
Anna Tomczyk
właściciel
item
dr Anna Feusette
lekarz stomatolog
item
dr Ewa Jędrosz
lekarz stomatolog
item
dr Robert Warnecki
lekarz ortodonta
item
dr Zofia Górna – Walczak
lekarz stomatolog
item
Aga Maruszczak
asystentka
to-top